Muzaffer Koşan

AK Parti Erzincan Milletvekilleri Süleyman Karaman ve Burhan Çakır, asılsız iddialarla karalanmak istenen AK Parti Genel Başkan Vekili Binali Yıldırım ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya destek verdiler.

Erzincan Milletvekilleri yaptıkları açıklamada: “AK Parti Genel Başkan Vekilimiz bu ülkenin değerlisi, memleketimizin evladı son Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım ve ülkemiz huzurunun yegâne bekçisi İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun sonuna kadar yanındayız. Asılsız mesnetsiz iddialarla ülkemizde yüreklere kazınan bu sevda kendini bilmezlerin sesiyle yok olmayacak kadar güçlüdür.

Biz bu yola başımızı koyduk asılsız yalan haberlerle önümüzü keserek Milletimizin huzurunu güvenliğini bozmak isteyenlere müsaade etmeyeceğiz.

Dava arkadaşlarımıza dünde sahip çıktık bugünde sahip çıkacağız.

Kimsenin birlik beraberliğimizi bozmaya gücü yetmez, ülkemiz;bir kartopu misali büyümeye, güçlenmeye ve tüm engelleri aşarak yoluna devam edecek inşallah.

Birileri iyi anlasın ki biz vatandaşlarımızla bir bütünüz. Türkiye bizim, bu memleket bizim. Bizleri bölmeye kimsenin gücü yetmez. İnandığımız değerler uğruna savaşmaya milletimizi yüceltmeye Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde hiç durmadan yorulmadan devam edeceğiz” dediler.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here