Muzaffer Koşan

AK Parti Erzincan İl Teşkilatı, yapımı devam eden 500 Yataklı Devlet Hastanesi ve Göyne Barajında incelemelerde bulundu.

Gerçekleştirilen ziyaretlere AK Parti Erzincan Milletvekilleri Süleyman Karaman ve Burhan Çakır’ın yanı sıra İl Genel Meclis Başkanı Bekir Yıldız, AK Parti Erzincan İl Başkanı Mehmet Cavit Şireci, AK Parti Erzincan İl Gençlik Kolları Başkanı Ömer Kayser ve parti yönetimi katıldı.

Ziyaretlere ilişkin olarak konuşan Erzincan Milletvekilleri: “Tarımda su ihtiyacımızı karşılamak için kullanılan Göyne Barajında incelemelerde bulunduk.Erzincan’ımızda yağmurların olmamasından dolayı su sıkıntısı yaşanıyor. Bununla alakalı çiftçilerimizin yanındayız. Sulama sıkıntılarının giderilmesi için var gücümüzle çalışıyoruz. Ballı Barajı inşaatı da son hız devam ediyor. İnşallah kısa zamanda sulama sorunu tamamen ortadan kalkmış olacak.

Yapımı devam eden 500 Yataklı Devlet Hastanemizin yeni hizmet binası inşaatını da yerinde inceledik. Hastane inşaatı hakkında yetkililerden bilgi aldık. Şehrimize yakışır Sağlık alanında Doğu Anadolu’da öncü illerden birisi olacağız. Kıymetli hemşehrilerimize bize olan güven ve desteklerine layık olmaya çalışıyoruz. Derdimiz Erzincan, Derdimiz Türkiye. Biz bu davada hizmet neferleriyiz. Hizmet yarışında bayrağı aldığımızdan daha ileri götürmeyi hedefliyoruz. Koronavirüsden kurtulmamız ülkemiz ve dünyamız için elzem bir durumdur. Bu yüzden hemşehrilerimizden tedbirlerini uymalarını rehavete kapılmamalarını rica ediyoruz” ifadelerini kullandılar.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here