Yasemin Bektaş

Erzincan Belediyesi tarafından Ramazan ayı münasebetiyle Erzincan’da “Yerel Ticaret Fuarı” açıldı.

Ramazan ayı boyunca Barış Manço Parkı içerisinde yaklaşık 60 esnafın yer alacağı fuar, Erzincan Valisi Ali Arslantaş, Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun, İl Genel Meclis Başkanı Bekir Yıldız, Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tanoğlu, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve Erzincanlıların katılımıyla açıldı.

Hizmete giren fuarın açılışında konuşan Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tanoğlu, fuarın Erzincanlılara hayırlı olmasını temenni ederek, fuarda bulunan tüm esnaflara ise hayırlı işler bol kazançlar temennisinde bulundu.

Ardından konuşan Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun ise Yerel Ticaret Fuarı’nın Erzincan’a hayırlı olmasını temenni etti.

Erzincan Valisi Ali Arslantaş ise yaptığı konuşmada; “Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu kurtuluş olan bir Ramazan’a daha erdik. Allah, bağışlanmanın, rahmetin, mağfiretin sağanak sağanak yağdığı bu güzel günleri hakkıyla idrak edebilme ve onu layıkıyla yaşayabilmeyi bizlere nasip etsin. Her yıl düzenlenen bu fuarımız, panayırımız bu yılda yine aynı yerinde coşkuyla hazırlandı. Esnaflarımıza aileleriyle birlikte huzurla helalinden bol kazançlar kazanmasını temenni ediyorum.” diye konuştu.

Konuşmaların ardından Erzincan Valisi Ali Arslantaş, Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun ve beraberindeki katılımcılar, fuar içerisinde hizmet vermeye başlayan esnafları ziyaret ederek, kendilerine kolaylıklar dilediler.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here