Duygu Yatmış

Erzincan Valisi Mehmet Makas, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı münasebetiyle Erzincan Gazeteciler Cemiyetini ziyaret ederek, Cemiyet Başkanı Muzaffer Koşan ve basın mensupları ile görüştü.

Gerçekleştirilen ziyarette gazeteciler ile bir süre sohbet eden Vali Mehmet Makas, Erzincan da yapılan ve yapılması planlanan çalışmaları birlikte değerlendirdiler.

Ziyaretlerinde, kamuoyunun doğru ve hızlı haber alma ihtiyacını karşılamak adına mesai mefhumu gözetmeden; afet, salgın hastalık gibi zamanlarda bile her türlü zorluğa rağmen sorumluluk bilinciyle hareket eden basın mensuplarının önemli bir kamu hizmeti gördüklerini belirten Vali Mehmet Makas, bu vesileyle Erzincan’da görev yapan basın mensupları başta olmak üzere tüm basın mensuplarının “24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı”nı kutlayarak, çalışma hayatlarında kolaylık ve başarılar diledi.

Erzincan Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Muzaffer Koşan ve beraberindeki basın mensupları ise Valimiz Sayın Mehmet Makas’ın ziyaretlerinden duydukları memnuniyeti dile getirerek, teşekkürlerini ilettiler.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here