Nüsret Koşan

Vali Ali Arslantaş ve eşi Hatice Arslantaş, Erzincan Valiliği’nin himayelerinde Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’nün organizasyonuyla düzenlenen iftar programı kapsamında Erzincan Çocuk Evleri Sitesi ve Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezinde kalan çocuklarla bir araya geldi.

Erzincan da Çocuk Evleri Sitesi ve Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezinde kalan çocuklara yönelik Erzincan Valiliği’nin himayelerinde Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’nün organizasyonuyla iftar programı düzenlendi. İftar yemeğine Erzincan Valisi Ali Arslantaş, eşi Hatice Arslantaş, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Muhammer Doğan, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü çalışanları ve çocuklar katıldı.

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Muhammer Doğan programda yaptığı konuşmada Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü olarak çocuklarla birlikte büyük bir aile olduklarını belirterek, her türlü hizmetleriyle tüm çalışanları ile birlikte çocuklara mutlu bir gelecek bırakmaya çalıştıklarını kaydetti.

Gerçekleştirilen iftar yemeğinde çocuklarla yakından ilgilenen Erzincan Valisi Ali Arslantaş ve eşi Hatice Arslantaş, çocukların seslendirmiş olduğu çeşitli türküleri dinleyerek, kendilerine hediyeler verdiler.

Konuşmasında çocukları özlediğini belirten Erzincan Valisi Ali Arslantaş, Arefe günü Valilik konutunda çocuklarla yine bir iftar sofrasında biraya gelmek istediğini kaydederek, iftar sofralarının, birliğe ve kardeşliğe vesile olmasını temenni etti.

Çocuklar ise kendileri ile yakından ilgilenen Erzincan Valisi Ali Arslantaş ve eşi Hatice Arslantaş’a teşekkürlerini ilettiler.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here