Metin  Bayram

Erzincan Valisi Ali Arslantaş, köy ve ilçelerdeki mahallelerin sorunlarını, vatandaşların istek ve şikâyetlerini tespit etmek, yapılan ve yapılacak çalışmaları değerlendirmek üzere Erzincan’ın Çayırlı ilçesindeki köy ve mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi.

Erzincan Valisi Ali Arslantaş’ın başkanlığında Çayırlı ilçesinde düzenlenen toplantılara Erzincan Milletvekilleri Süleyman Karaman ve Burhan Çakır, Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Akın Levent, Vali Yardımcısı Mehmet Şerif Olçaş, Çayırlı Kaymakamı Ömer Büyükergene, İl Emniyet Müdürü Bülent Şensoy, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Halil Altıntaş, Çayırlı Belediye Başkanı Atınç Bahadır, İl Genel Meclis Başkanı Bekir Yıldız, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, ildeki bütün kamu kurum müdürleri ile Çayırlı ilçesinde bulunan mahalle ve köy muhtarları katıldı.

Gerçekleştirilen toplantılara ilişkin konuşma yapan Erzincan Valisi Ali Arslantaş, yeni seçilen ve seçimden sonrada görevlerine devam edebilen muhtarları tebrik ederek, önceki dönem görev yapan muhtarlara da bugüne kadar sundukları hizmetlerden ötürü teşekkürlerini iletti.

Mahalle muhtarlarını tek tek dinleyerek istek ve taleplerini alan Erzincan Valisi Ali Arslantaş yaptığı konuşmada, 2019 yılı içerisinde gerçekleştirilecek olan hizmetlerde köy ve mahalle muhtarlarının görüş ve düşüncelerinin hizmet verenlere yol gösterici olacağını kaydederek, tüm muhtarlara çalışmalarında başarılar diledi.

Toplantı, kamu ve özel sektöre ait kurum müdürleri mahalle ve köylerde 2018 yılında yapılan, 2019 yılında ise yapımı devam eden ve planlanan faaliyetleri içeren sunumlarını katılımcılara aktardılar.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here