İlhan Yılmazçelik

Erzincan Valisi Ali Arslantaş, Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin 250 Yataklı Ek Hizmet binasında incelemede bulundu.

Erzincan Valisi Ali Arslantaş, 13 Şubat 2020 tarihinde hizmete açılması planlanan 250 yataklı Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne ait ek hizmet binasını gezerek, incelemelerde bulundu.

Ek hizmet binasında bulunan birimleri tek tek gezen Erzincan Valisi Ali Arslantaş’a, Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Akın Levent, İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Erkan Hirik, Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Dr. Öğr. Üyesi Orhan Çimen ve hastane yönetimi eşlik etti.

Erzincan Valisi Ali Arslantaş, gerçekleştirdiği inceleme sonrası fiziki koşulları, konumu ve deneyimli kadrosu ile bilimsel gelişmeler ışığında bölge halkına ileri teknolojide kaliteli bir sağlık hizmeti sunacak olan 250 yataklı ek hizmet binasındaki tüm eksikliklerin biran önce giderilmesi noktasında talimat vererek, tüm çalışan personele kolaylıklar diledi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here