Yasemin Bektaş

24 Haziran’da 2018 Pazar günü yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 27.dönem Milletvekilliği seçimlerine bugün itibariyle 25 gün kaldı. Erzincan’da seçim çalışmaları kapsamında Milletvekili Adayları esnaf ziyaretlerine devam ediyor.

AK Parti Erzincan Milletvekili Adayları Süleyman Karaman ve Burhan Çakır, AK Parti Erzincan İl Başkanı Mehmet Cavit Şireci, AK Parti Erzincan Merkezi İlçe Başkanı Av. Ferhat Bulut, AK Parti Erzincan Gençlik Kolları İl Başkanı Ahmet Keleş, seçim çalışmaları kapsamında vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyorlar. AK Parti Erzincan Milletvekili Adayları Süleyman Karaman ve Burhan Çakır, geçtiğimiz gün Terzibaba Camiinde teravih namazını kılarak cami cemaati ile bir araya geldiler.

Fatih Mahallesinde bulunan esnaf ve vatandaşları ziyaret eden AK Parti Erzincan Milletvekili Adayları Süleyman Karaman ve Burhan Çakır, daha güzel bir Erzincan daha güzel bir Türkiye için el ele çalışacaklarını belirttiler.

AK Parti Erzincan Milletvekili Adayları Süleyman Karaman ve Burhan Çakır, memleket ve Türkiye sevdası ile çıktıkları bu yolda en büyük desteği milletten aldıklarını, yaptıkları ziyaretlerde herkesin görüş ve önerilerini dinlediklerini belirttiler. Vakit Erzincan Vakti, Vakit Türkiye Vakti sloganıyla çalışmaları sürdüren AK Parti Erzincan Milletvekili Adayları kedilerini hoş bir muhabbetle karşılayan vatandaşlara teşekkür ederek destek istediler.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here