Muzaffer Koşan

Erzincan’da 700 araç ve 50 motosiklet Erzincan Modifiye ve Araç Tutkunları Derneği tarafından düzenlenen organizasyon da Türk Bayraklarıyla süsledikleri araçları ile konvoy yaparak Barış Pınarı Harekatı’nda görev yapan Mehmetçiğe destek verdiler.

Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) tarafından Fırat’ın doğusunda başlatılan Barış Pınarı Harekatı’nda görev yapan Mehmetçiğe destek amacıyla Erzincan’da Türk bayrağı asılan araçlarla konvoy oluşturuldu.

Erzincan Modifiye ve Araç Tutkunları Derneği tarafından düzenlenen organizasyon ile Erzincan’da yaklaşık 700 araç ve 50 adette motosikletten oluşan konvoy ile Barış Pınarı Harekatı’nda görev yapan Mehmetçiğe destek verildi.

Türkiye’nin güney sınırında oluşturulmaya çalışılan terör koridorunu yok etmek, bölgeye barış ve huzuru getirmek amacıyla yürütülen Barış Pınarı Harekatı’na destek amacıyla Türk bayraklarıyla donattıkları araçlarıyla konvoy oluşturarak Erzincan şehir merkezinde tur atam yaklaşık 700 araç ve 50 motosiklet şehir turunun ardından dağıldı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here