Nüsret Koşan

Erzincan Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından yaz spor okulları devam ediyor. Yaz spor okulları kapsamında açılan tenis okulu da kursiyerlerini bekliyor.

1 Temmuz İtibariyle Erzincan Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından açılan yaz spor okulları farklı branşlarda devam ediyor. Erzincan Vedat Çimen Tesislerinde bulunan Kort tenisi kursiyerlerini bekliyor.

Yaz spor okullarımızın açılışı ile birlikte farklı yaş guruplarına eğitim verdiklerini belirten Erzincan Gençlik ve Spor il müdürlüğü bünyesinde eğitim veren kort tenisi Antrenörü Zülal Esma Güngör tüm yaş guruplarına ücretsiz olarak ders verdiklerini belirtti.

Kendisinin Branşının kort tenisi olduğunu ifade eden Zülal Esma Güngör,  yaz spor okullarımız Gençlik spor il müdürlüğümüz bünyesinde tüm Branşlarda açıldı. Buradan 5 ile 18 yaş gurubu arasında olan herkesi öncelikle devam eden yaz spor okullarımıza ve yaz spor okullarımızı tamamlanmasından sonra da kış sezonunda devam edecek olan derslerimize davet ediyoruz. Bizler daima bu hizmeti veriyoruz. Velilerimizden ve öğrencilerimizden katılım bekliyoruz dedi.

Hafta içi farklı yaş guruplarına göre kursiyerleri sınıflandırdıklarını belirten Erzincan Gençlik spor il müdürlüğü kort tenisi Antrenörü Güngör,  haftanın her günü burada Vedat Çimen Tesislerinde bulunan kort tenisi alanımızda yedi gün antrenman yapıyoruz. Sadece burada yaş guruplarına göre saat farklılıkları oluyor” ifadelerini kullandı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here