Muzaffer Koşan

19-24 Mart 2021 tarihlerinde Mersin’de düzenlenen Havalı Silahlar Yıldızlar Türkiye Şampiyonasında Türkiye Birincisi olan Erzincan Sosyal Bilimler Lisesi Hazırlık sınıfı öğrencisi Hatice Tuana Deniz, Okul Müdürü Hamza Yılmaz, Müdür Yardımcısı Selahattin Aslan ve Antrenör Nurefşan Polat, İl Millî Eğitim Müdürü Aziz Gün’ü makamında ziyaret ettiler.

Ziyarette öğrenci ve başarısı hakkında kısa bilgi veren Antrenör Nurefşan Polat, “Sporcumuzun yaklaşık 7-8 yıldır bu sporda olağanüstü gayretler sarf ettiğini ve başarısının tesadüf olmadığını” söyledi.

Öğrenci Hatice Tuana Deniz, Hedefleri arasında iyi bir Psikolog olmak istediğini, aynı zamanda sporculuk kariyerinde de Milli Takıma seçilerek ülkemizi uluslararası yarışmalarda temsil etmek ve Bayrağımızı göndere çekip İstiklal Marşımızı okutmak olduğunu söyledi.

İl Millî Eğitim Müdürü Aziz Gün, Öğrencimizin başarılarının devam etmesi ve hedeflerini gerçekleştirmesi için her türlü desteğin kendisine verileceğini ifade ederek, bu öğrencimizin başarısında emeği ve katkıları bulunan herkese teşekkür ederek, Tablet Bilgisayar ile ödüllendirdi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here