Muzaffer Koşan

Erzincan İl Milli eğitim Müdürü Aziz Gün, Deminkent Terzibaba İmam Hatip Orta Okulu öğrencileri kahvaltıda bir araya geldi. Burada öğrencilerle sohbet eden Milli Eğitim Müdürü Gün, öğrencilere sadece derslerde değil hayatta da başarılı olun dedi.

Deminkent Terzibaba İmam Hatip Orta Okulu öğrencileri kahvaltıda bir araya geldi. Erzincan Öğretmen Evinde gerçekleştirilen programa İl Müdürü Aziz GÜN, Okul Müdürü ve öğrenciler katıldı.

Programda öğrencilerin yeni eğitim öğretim yılının ilk haftasında kaynaşma noktasında önemli olduğunu dile getiren GÜN, öğrencilerin bir bütünün parçası gibi olduğunu ve bunu tamamlayan öğrenci ve öğretmenin birlikte hareket ederek anlam kazandığını belirtti.

Konuşmasında Aziz GÜN , öğrencilerin sadece derslerinde değil, hayatta da başarılı olmalarını istediğini vurgulayarak konuşmasında şunlara yer verdi; ” 2018 – 2019 eğitim- öğretim yılına başladığımız Pazartesi gününden itibaren ilimizde ki bütün okullarda okul öncesi, ilkokul, ortaokul, lise de çok daha sorunsuz bir şekilde yoluna girmiş bir eğitim yılının olduğunu görüyoruz. Bu durumda bilinçli öğrenci ve öğretmenlerimizin katkısı var. Yeni eğitim yılında okulumuza gelen 5. Sınıf öğrencilerimize örnek olan üst sınıf öğrencilerimizin davranışları çok önemli. Okumaya başlayan öğrencilerde uyum haftası başladı. Bu uyum haftasında bir bütün gibi birlikte hareket edeceğizdir. Bir vücut gibi bir arada olarak uyacağız. Biz sizin sadece derslerde değil hayatta da başarılı olmanızı istiyoruz” dedi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here