Emre Başer

İl Millî Eğitim Müdürü Aziz Gün, Erzincan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Şehit Jandarma Er Fatih Çaybaşı Ortaokulu ve Zeynep Mustafa Han İlkokulunu ziyaret etti.

Erzincan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Şehit Jandarma Er Fatih Çaybaşı Ortaokulunda bayrak törenine katılarak öğrencilerle birlikte İstiklal Marşı’nı okuyan Gün, daha sonra öğrencilere hitap etti.

Şehit Jandarma Er Fatih Çaybaşı Ortaokulunda yönetici ve öğretmenlerle eğitim değerlendirme toplantısı yapan Gün, pandemi sürecine ilişkin maske, mesafe ve temizlik kuralı hatırlatması yaparak öğretmen ve yöneticilere çok iş düştüğünü ifade etti.

Daha sonra Zeynep Mustafa Han İlkokulunu ziyaret eden İl Millî Eğitim Müdürü Aziz Gün, işlenen derslere iştirak ederek öğrencilerle sohbet etti. “Dünyayı etkisi altına alan bu pandemi süreci inşallah en kısa zamanda biter ve normal hayatımıza döneriz. Hepimiz kucaklaşmayı özledik, bu sürecin bitmesi ve kucaklaşacağımız zamanların gelmesi tamamen bizlerin temizlik, maske ve mesafe kurallarına uymasıyla gerçekleşecektir. Tüm bu kurallara uyduktan sonra derslerimize çok daha fazla çalışmalıyız, geride bıraktığımız zamanda gördüğümüz uzaktan eğitimi bugün burada pekiştirmeliyiz” dedi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here