Nüsret Koşan

2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Futsal Genç Erkek İl Birinciliği Müsabakaları tamamlandı.2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları kapsamında Futsal Genç Erkek müsabakaları sonrasında yapılan final ödül törenine İl Millî Eğitim Müdürü Aziz Gün ve Şube Müdürü Hüseyin Erol katıldı.

Futsal Genç Erkek müsabakalarında birinci Erzincan Lisesi, ikinci Erzincan Sosyal Bilimler Lisesi, üçüncü Erzincan Spor Lisesi, dördüncü Özel Final Temel Lisesi oldular.

Yapılan madalya ve kupa törenlerinde birinci olan okullara İl Millî Eğitim Müdürü Aziz Gün, tarafından madalya ve kupaları takdim edilerek, grup müsabakalarında ilimizi temsil edecekleri için başarı dileklerinde bulundu. Sporun öğrencilerin akademik başarısını engellemediği bilakis olumlu yönde etkilediğini belirterek ilimizin okul sporları katılım oranlarında üç yıl üst üste Türkiye birincisi olduğunu, bu başarıda emeği geçen başta Beden Eğitimi Öğretmenlerine, Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü yöneticilerine ve yarışmalara katılan tüm öğrencilere teşekkür etti.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here