Muzaffer Koşan

Erzincan Kemah İlçesi Necatibey Ortaokulu öğretmenleri ve öğrencileri Barış Pınarı Harekâtı Kapsamında okul bahçesinde bir program düzenledi. Programda minik öğrencilerden Barış Pınarı Harekâtında görev alan askerlere destek mesajı verildi.

Türk Silahlı Kuvvetleri, ülkenin sınırlarında bir terör koridoru oluşmasını engellemek için başlattığı Barış Pınarı Harekâtına Erzincan Kemah ilçesi öğrencilerinden de Türk askerine destek geldi.

Erzincan Kemah İlçesi Necatibey Ortaokulu öğretmenleri ve öğrencileri Barış Pınarı Harekâtı Kapsamında okul bahçesinde bir program düzenledi.

Necatibey Ortaokulu okul bahçesinde düzenlenen programa Kemah Kaymakamı İsmail Demir, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yakup Çukadar okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Düzenlenen etkinlik ile ilgili konuşan Kemah Kaymakamı Demir, “Sayın Cumhurbaşkanımızın emirleri doğrultusunda başlatılan operasyona bizler de Kemah ilçemiz Necatibey ortaokulu öğretmen ve öğrencilerinin katılımı ile gerçekleştirilen destek programına katıldık. Tam destek veriyoruz. Vatandaşlarımızın birlik beraberlik şuurunu en üst seviyeye taşımak için Kemah Kaymakamlığı olarak minik öğrencilerimizi hazırladığı programa katılarak destek oluyoruz. Tüm dualarımız Şanlı ordumuz ve kahraman Mehmetçiklerimiz için” dedi.

Kemah Kaymakamı İsmail Demir’in konuşmalarının ardından program öğrenciler tarafından hazırlanan şiirlerin okunması ile devam etti.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here