Muzaffer Koşan

Erzincan Gençlik Merkezi Atölye ve Kulüp faaliyetleri başlıyor.

Erzincan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Erzincan Gençlik Merkezinde gençlere yönelik düzenlenen faaliyetler başlıyor. Faaliyetlere katılım için son başvuru tarihi 7 Ekim 2018 olarak belirlendi.

Merkezimde Sen Varsın, Haydi Gençler Erzincan Gençlik Merkezine, sloganı ile 2018-2019 faaliyetlerine başlayacak olan Gençlik Merkezi, Müzik Kulübü, Güzel Sanatlar Kulübü, Dil Eğitimleri Atölyesi, Spor Kulübü, Kişisel Gelişim Atölyesi, KOD Adı 2023, Dini İlimler Atölyeleri altında gençlere yönelik çeşitli faaliyetler düzenleyecek. Düzenlenen faaliyetler ile gençlerin kötü alışkanlıklardan uzak tutulması ve boş zamanlarını daha iyi değerlendirmesi hedefleniyor.

Erzincan Gençlik Merkezinde Gitar, Ud, Ritim, Bağlama, Ney, Türk Halk Müziği, Tasavvufi Musuki, Ebru, Resim, Tezhip, Dekoratif Tablo, Arapça, İşaret Dili, Osmanlı Türkçesi, İngilizce, Satranç, Karate, Taekwando, Masa Tenisi, Yöresel Halk Dansları, Hitabet, Diksiyon, Tiyatro, Kod Yazma Eğitimi ve Kur’an-ı Kerim Eğitimi gibi alanlarda gençlere yönelik kurslar düzenlenecek.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here