Öznur Uçar

Erzincan Valiliği bünyesinde Kurumlar Arası Voleybol müsabakaları devam ediyor. Oldukça çekişmeli ve heyecanlı geçen mücadelelere 20 kurum katılırken kurum çalışanları ve aileleri de heyecana ortak oluyorlar.

İl Tarım ve Orman Müdürlüğü, Et ve Süt Kurumu Kombina Müdürlüğü, Erzincan TEDAŞ Eğitim Merkezi ve Karayolları 164. Şube Şefliği kurumları ile aynı gurupta bulunan Erzincan Gazeteciler Cemiyeti Oynadığı iki müsabakadan da 2-0 mağlup ayrıldı.

İlk maçında İl Tarım ve Orman Müdürlüğüne 2-0 mağlup olan Erzincan Gazeteciler Cemiyeti oynadığı ikinci müsabakası olan Karayolları 164. Şube Şefliği mücadelesini de 2-0 kaybederek beklentilerin altında kaldı.

Karayolları 164. Şube Şefliği mücadelesine iyi başlayan ve 10-5 öne geçen Erzincan Gazeteciler Cemiyeti Voleybol takımı üst üste yaptığı hatalar sonrasında ilk seti 25-20 mağlup olarak kapattı. İkinci set öncesinde Oyuncular ile kısa bir görüşme yapan Erzincan Gazeteciler Cemiyet Başkanı Muzaffer Koşan; ilk sette iyi mücadele ettiklerini fakat şansız bir şekilde kaybettiklerini ikinci sette mutlaka farklı olacağını belirtti.

İkinci sete de iyi başlayan Erzincan Gazeteciler Cemiyeti özellikle Coşkun Menek tarafından kullanılan servisler sayı getirirken yapılan basit hatalar sonucunda ikinci set aynı skor 25-20 sonuçlanınca Erzincan Gazeteciler Cemiyeti sahadan 2-0 yenik ayrıldı.

Erzincan Gazeteciler Cemiyeti son maçını TEDAŞ Eğitim Merkezi ile oynayarak gurup maçlarını tamamlamış olacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here