Muzaffer Koşan

Olimpiyat Eleme turnuvalarına daha iyi hazırlanmak amacı ile kampa giren Badminton Milli Takımında Erzincanlı Milli sporcu Muhammed Ali Kurt’da yer alarak Çin’e gitti.

Erzincanlı Milli sporcu Muhammed Ali Kurt Olimpiyat Eleme turnuvalarına daha iyi hazırlanmak amacı ile 30 Aralık 2018 Tarihinde Çin de başlayan Milli Takım kampına katıldı.

Olimpiyat Eleme turnuvalarına daha iyi hazırlanmak amacı ile kampa giren Badminton Milli Takımında Erzincanlı Milli sporcu Muhammed Ali Kurt’da yer alarak Çin’e gitti. Kampla ilgili bilgi veren Milli takım Antrenörü Murat Sönmez,  Sporcumuz Muhammed Ali Kurt Çin de başlayacak ve 20 gün sürecek Olimpiyat hazırlık kampına katılacak bu bizi çok heyecanlandırdı inşallah iyi bir kamp dönemi geçirerek Ülkemize dönmesini ve başarılı turnuvalar geçirip Olimpiyat için iddialı duruma gelir.

Erzincan’ın yetiştirmiş olduğu bir sporcuyu Olimpiyatlarda görmek bizi çok sevindirir Uğur Erçetin’le birlikte yaptığımız çalışmaların en büyük hedefimiz  tek erkekler branşında Muhammed Ali Kurt,  Çift kızlarda da Bengisu Erçetin  ve Nazlıcan İnci’nin  Olimpiyat kotasını aşarak Ülkemizi Olimpiyatlar da Temsil etmesidir diye konuştu.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here