Muzaffer Koşan

Erzincan’ın Kemaliye İlçesinde Milliyetçi Hareket Partisinden Belediye Başkanı seçilen Mehmet Karaman, İlçe merkezinde lokma dağıttı.

Erzincan’ın Kemaliye ilçesinde 31 Mart 2019 tarihinde yapılan seçimlerde Milliyetçi Hareket Partisinden (MHP) 610 oy alarak belediye başkanlığına seçilen Mehmet Karaman, seçim zaferinden dolayı İlçe merkezinde lokma dağıttı. Yapılan seçimler ile ilgili bir açıklama yapan Belediye Başkanı Karaman şu ifadelere yer verdi;

Malumunuz üzere bir seçim dönemini daha geride bıraktık. Öncelikli olarak demokratik hakkını kullanıp sandıklarda tercihini yapan tüm seçmenlere teşekkürlerimi sunarım. Kemaliye’mize hizmet etme amacıyla bu demokratik yarışa girmiş olan AK Parti adayı Erdem Atmaca kardeşime, Cumhuriyet Halk Partisi adayı Soner Coşkun Bey’e, Büyük Birlik Partisi adayı Gürkan Uluçay abime, Saadet Partisi adayı Mehmet Olgunöz kardeşime ve tüm parti teşkilatlarına demokratik şekilde, kavgasız, gürültüsüz bir ortamda bu seçim sürecini sonlandırdıkları için şahsım ve partim adına teşekkürlerimi sunarım. Kemaliye’miz kararını vermiş %56.01 lik oy oranı ile şahsıma ve partime destek vererek, şahsımı bu göreve layık görmüştür. Bizler için seçim sürecinin ardından hiçbir ayrım ve fark gözetmeksizin, parti rozetlerimizi bir kenara bırakıp sadece Kemaliye’miz ve Kemaliye’mizde yaşayan hemşerilerimize hizmet etme vaktidir. Bu başarı bizlerin değil tüm Kemaliye’nin başarısıdır. Bu seçimde kaybeden olmadığı gibi tüm aday arkadaşlarımız ile birlikte Kemaliye’mize hizmet edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın dedi.  Yapılan programa ilçe halkı yoğun ilgi gösterdi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here