Metin Bayram

Erzincan TOBB Binali Yıldırım Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi(Fen Ve Sosyal Bilimler Proje Okulu) ilkleri yapmaya devam ediyor. 2013-2014 Eğitim Öğretim yılı itibariyle eğitime başlayan öğrenciler bu yıl proje lisesi olarak ilk mezunlarını verecek.

2013-2014 Eğitim Öğretim Yılı İtibariyle Eğitime Başlayan TOBB Binali Yıldırım Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi (Fen Ve Sosyal Bilimler Proje Okulu) bu yıl vereceği ilk mezunları hedeflerini 2020 olarak belirlediler.

  1. Sınıflara yönelik olarak oluşturulan ETÜT sınıfın da öğrenciler çözemedikleri soru ve testleri bire bir öğretmenleri eşliğinde çözüyorlar.

Erzincan TOBB Binali Yıldırım Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi(Fen Ve Sosyal Bilimler Proje Okulu) 12. Sınıf öğrencisi Elif Tekin almış oldukları eğitim ile ilgili olarak, Normal derslerimiz ve kurslarımızın haricinde burada bire bir soru çözümleri yapıyoruz. Okul ders bitimi sonrasında 16.00 ile 20.00 arasında eksik konularımızı hocalarımıza soruyoruz. Uygulamadan oldukça memnunuz dedi.

Erzincan TOBB Binali Yıldırım Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi(Fen Ve Sosyal Bilimler Proje Okulu) Tarih öğretmeni Yavuz Mayda ise açıklamasın da; “Tüm 12. Sınıf öğrencilerimizi akşam 16.00 ile 20.00 arasında yapılan kurslarımıza davet ediyoruz. Şuan kurslarımız eksiksiz devam ediyor. Burada amacımız başarılarını yükseltmek. Burada gün içerisinde alınan eğitimin yanın da akşamları yaklaşık 3 saat boyunca öğrencilerimizin eksikliklerinin giderilmesi adına anlatımlı soruları çözüyoruz.

Her gün farklı nöbetçi öğretmenlerin olduğunu söyleyen Mayda, burada tarih, coğrafya, Türkçe, matematik, fizik, kimya, biyoloji dersleri veriliyor. Tüm hocalarımız özverili bir şekilde öğrenciler ile bire bir soru çözümü yapıyorlar. İnşallah bu çalışmalarımız ile yılsonuna kadar eksikliklerini giderecekler. Hedefi tüm öğrencilerimiz 12’den vuracaklar dedi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here