Muzaffer Koşan

Erzincan Gönüllü Gençler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği her yıl olduğu gibi bu yıl da ihtiyaçlı ailelerin çocuklarını unutmadı. Kurulduğu günden bu güne 12 senedir her Ramazan ayında ihtiyaçlı ailelerin çocuklarına bayramlık kıyafet alan Erzincan Gönüllü Gençler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği bu sene de aynı geleneği devam ettiriyor.

Erzincan’da ihtiyaç sahibi çocuklara yardım etmek amacıyla başlatılan kampanya ile ihtiyaç sahibi çocuklara bayramlık kıyafet hediye ediliyor.
Erzincan’da önemli bir kampanyaya imza atan Gönüllü Gençler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ekibi, Ramazan ayında bir hayra daha vesile olmak amacıyla düzenledikleri yardım kampanyası ile çocuklara sevinç kaynağı olmaya devam ediyor.
Kampanya ile ilgili açıklamalarda bulunan Gönüllü Gençler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Faruk Kocatürk, ” Erzincan Gönüllü Gençler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği olarak 12 yıldır Erzincan’da hizmet veriyoruz. Geleneksel hale getirdiğimiz “Bir Çocuk, Bir Yetimde Sen Sevindir” kampanyasında bu Ramazan’da da Bismillah dedik. İnşallah köylerimizde ki ve ilçelerimizde ki yetim ve öksüz çocuklarımızı bu sene de mutlu edebiliriz. Bu kampanyada bizlere destek olmak isteyenler bizimle iletişime geçebilirler” dedi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here