Taner Yılmazçelik

Şehit Er Süleyman Aydın Ortaokulu Fen Bilimleri Öğretmenlerinden Dicle Güzel Kıncı’nın önderliğinde okulun mevcut Fen Laboratuvarı yenilendi.

Şehit Er Süleyman Aydın Ortaokulu vizyon ve misyonuna uygun olarak tüm öğretmenlerle birlikte daima öğrencilerin Eğitim-Öğretim kalitesini arttırmayı ve onların yaşam standartlarını bir adım daha ileriye çıkarmayı hedefleyerek “Eğitim Kalpten Kalbe Kurulan Köprüdür” sloganıyla başlayan laboratuvarı yenileme proje çalışması başta Okul Müdürü Erdal Demirol olmak üzere, okulda görev yapan tüm öğretmenler ve yardımseverlerin de katkısıyla sonuçlandı.

Fen Bilimleri Laboratuvarının Dönüşümü projesinde temel amaç yenilikçi, geleceğe dönük yeni bir eğitim ortamı oluşturmak. Birlikten kuvvet doğar sözüne istinaden laboratuvar yenilenerek öğrencilerin kullanımına sunuldu.

Zemin kaplaması, mermer tezgah, masalar, sandalyeler, perdeler, kitaplık, ayakkabılık ve duvar boyamalarının tamamının yenilendiği Laboratuvar Vali Yardımcısı Fatih Acar ve İl Millî Eğitim Müdürü Aziz Gün tarafından açılışı gerçekleştirildi.

Vali Yardımcısı Fatih Acar ve İl Millî Eğitim Müdürü Aziz Gün, laboratuvarın yenilenmesi sürecinde maddi ve manevi katkısı bulunan herkese teşekkür ettiler.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here