Muzaffer Koşan

Erzincan’da farklı branştaki antrenörler evde kalan halka spor yaptırıyor.

Erzincan Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünde görevli antrenörler mahalle ve sitelerde iftar sonrası yaptıkları etkinlikler ile evde kal hareketsiz kalma sloganı ile başlatılan etkinlikleri devam ediyor.

Erzincan Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünde görevli antrenörler, evlerinde kalan vatandaşların hareketsiz kalmamaları için çeşitli etkinlikler düzenliyorlar. Düzenlenen etkinlikler çerçevesinde evde kalan vatandaşlara antrenman yaptırılıyor.

Erzincan Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, evlerinde hareketsiz kalan vatandaşlara yönelik ‘Evde kal, hareketsiz kalma’ etkinliği düzenliyor.

Antrenör sokakta, vatandaşlar ise balkonda antrenman yapıyor. Yetişkinler ve çocuklar için ayrı ayrı hazırlanan aktivitelerle onlarca kişinin spor yapması sağlanıyor. Vatandaşlar kurulan ses sistemi ile müzik eşliğinde hem eğleniyor hem de spor yapıyor.İftardan sonra yapılan etkinlikler halk tarafından da büyük ilgi görüyor. Eğitimlerin korona virüs süreci sonuna kadar devam edecek.

Vatandaşlar:“Gençlik Spor İl Müdürlüğü mahallemizde idi. Antrenörlerimiz eşliğinde bize spor yaptırdılar. Evde kalalım hareketsiz kalmayalım. Evde sporumuzu yapalım. İyi Ramazanlar”, “Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüze düzenlemiş oldukları programdan dolayı mahallem ve şahsım adına teşekkür ederim” dedi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here