Muzaffer Koşan

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın çağrısı üzerine başlatılan döviz bozdurma kampanyasına vatandaşların ve esnafın desteği artarak devam ediyor.

Erzincan’da bir gözlük firması, Dolar bozdurana yüzde 30 indirim yaparken Amerika menşeli ürünleri de satmama ve geri gönderme kararı aldı.

10 ilde 13 şubesiyle hizmet veren bir optik işletmesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısına destek amacıyla 100 dolar bozdurup makbuzunu getirin müşterilerine gözlükte yüzde 30 indirim yapıyor.

Erzincan’la birlikte farklı 10 ilde 13 şubesiyle hizmet veren bir optik işletmesi yükselen döviz kuruna tepki olarak 100 dolar bozdurup makbuzunu getirin müşterilerine gözlükte yüzde 30 indirim yapıyor. Bununla birlikte ABD menşeli ürünleri şubelerinde satmama kararı alan optik işletmesi Ertan Buyruk yaptığı açıklamada, ‘’Türkiye genelinde 13 mağazası olup 10 şehirde hizmet vermekte olduğumuz optik mağazasıyla birlikte biz bugünden sonra Amerikan menşeli ürünleri mağazamızda satmayacağız. ABD’nin üretmiş olduğu gözlükler, güneş gözlükleri mağazamıza koymamaya karar verdik. Recep Tayip Erdoğan başkanımızın söylediği gibi milli ve yerli ürünlerle hizmet vermeye çalışacağız. Dün nasıl Çanakkale’de bir olduk düşmana karşı savaş açtık ve kazandık ise bugünde bu ekonomik savaş açmış oldukları bunda birlik ve beraberliğimizi koruyarak inşallah Allah’ın izniyle bundan da güzel çıkacağız. 10 İlde 13 mağazamızda 100 dolar bozdurup getiren müşterilerimize yüzde 30 indirim yapacağız. Bu saatten sonra ABD menşeli ürünleri mağazamızdan çıkarıp geri iade edeceğiz” dedi.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here