Muzaffer Koşan

İSKİ’nin sosyal sorumluluk projesi olarak okullarda gösterimleri devam eden ‘Damlacık Okullarda’, Erzincan’da öğrencilerle buluştu.

İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi, öğrencilere su kullanma bilincini kazandırabilmek amacıyla ilk ve orta dereceli okullarda eğitim gezileri, tiyatro gösterileri ve seminerler düzenliyor. Bu kapsamda İSKİ, ‘Damlacık Okullarda’ projesi ile Erzincan Şehit Er Süleyman Aydın Ortaokulunda öğrencilere, suyun hayatımızdaki önemi temalı oyun gösterimi sundu.

İSKİ’nin sosyal sorumluluk projesi olarak okullarda gösterimleri devam eden ‘Damlacık Okullarda’, Erzincan’da öğrencilerle buluştu. İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi’nin (İSKİ) düzenlemiş olduğu ‘Damlacık Okullarda’ kukla gösterisiyle öğrenciler eğlenceli bir gün geçirdi.

İSKİ, öğrencilere su kullanma bilincini aşılamak için çeşitli çalışmalar gerçekleştiriyor. İSKİ tarafından Erzincan Şehit Er Süleyman Aydın Ortaokulunda öğrencilere suyun hayatımızdaki önemi ve suyu tasarruflu kullanma bilinci ile farkındalık oluşturmak amacıyla oyun gösterimi düzenlendi. Öğrenciler hem suyun hayatımızdaki önemi ve suyu tasarruflu kullanma konusunda bilinçlendi hem doyasıya eğlendi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here