İlhan Yılmazçelik

  1. Ligden 2. Lige yükselen Anagold 24Erzincanspor’da sportif direktör Ümit Öztekin’den boşalan sportif direktörlüğe Erzincanlı olan ve bir dönem takım kaptanı olarak formasını giydiği Erman Kılıç oldu.

2019-2020 sezonunda şampiyon olan ve 2. Lige yükselen ANAGOLD 24Erzincansporda Erzincanlı olarak 24Erzincansporun formasını da giyen kaptan lakaplı 36 yaşında ki Erman Kılıç sportif direktör oldu.

ANAGOLD 24Erzincanspor’da sportif direktör olan Erman Kılıç Bergama, Göztepe, Elazığ spor, Galatasaray, Başakşehir, Eskişehir, Antalya spor, Menemen Belediye spor, Serik Belediye spor, Kemer Spor ve son olarak 24Erzincanspor forması giydi.

Kariyeri boyunca 383 maça çıkan Erman Kılıç, 58 gol attı ve 66 Asist yaptı. Bunların büyük kısmını ise 4 sezon forma giydiği ve 152 maça çıktığı Sivas sporda gerçekleştirdi.

Takımın başarısı için ne gerekiyorsa yapacağını belirten Sportif direktör Kılıç, Bizde hedef hep büyüktür. Bu sezon Pandemiye rağmen PLAY-OFF maçlarında başarılı olan ve 2. Lige yükselen Takımımızda hedef 1. Lig. Başarılı olmak için çalışmalarımıza hız veriyoruz. En kısa zaman da teknik direktör ve oyuncularla ilgili çalışmalarımızı da tamamlayacağız. Başkanımız Gökhan Keleş ve yönetimine beni tercih ettikleri için teşekkür ederim. İnşallah başarılı olacağız” dedi.

Hedeflerini 1. Lig olarak belirlediklerini söyleyen ANAGOLD 24Ezincanspor yönetim kurulu başkanı Gökhan Keleş,  Biz sezon başında şampiyon olacağız ve bir üst lig 2. Ligde olacağız dedik, bunu başardık. İnşallah bu sezonda yapacağımız transferlerle 1. Lige yükselmeyi hedefliyoruz. İlk adımımızı attık. Sportif direktör olarak Erzincanlı olan bir dönem takımın formasını da giyen kaptanımız Erman Kılıç’ı getirdik. Teknik direktör ve yapılacak olan iç ve ış transferler ile ilgili olaraktan yönetimiz de oluşturduğumuz transfer komitemiz çalışmalarına başladı. İnşallah başarılı olacak ve hedefimiz olan 1. Lige yükseleceğiz” dedi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here