İlhan Yılmazçelik

Erzincan Binali Yıldırımı Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi tarafından YDS YÖKDİL İngilizce Hazırlık Kursu ve ALES’e yönelik Matematik kursu açılacak. Kurslar isteğe göre yüz yüze eğitim veya uzaktan canlı eğitim şeklinde olacak.

Erzincan Binali Yıldırımı Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi tarafından YDS YÖKDİL İngilizce Hazırlık Kursu ve ALES’e yönelik Matematik kursu açılacak. Kursların isteğe göre yüz yüze eğitim veya uzaktan canlı eğitim şeklinde olacağını belirten EBYÜ Dr. Öğrt. Üyesi Murat Tolga Kayalar, kursların Kovid-19 tedbirleri kapsamında açılacağını ifade etti.

Kayalar açıklamasında; “Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi olarak, Üniversitemiz bilgi birikimini ve deneyimini ihtiyaç duyan her kesim ile gerek projeler, sertifika programları ve kurslar ile paylaşmaktan mutluluk duymaktayız.

Bu kapsamda gerekli tüm Covid -19 tedbirleri alınarak piyano kurslarımız devam etmektedir. Ayrıca Yds&Yökdil İngilizce hazırlık kursumuz ve Ales Matematik kursumuz için ön kayıtlar alınmaktadır. Bu kuşlarımız hafta içi 3 gün yüz yüze 90 saat eğitim veya uzaktan eğitim canlı olmak üzere farklı seçenekleri bulunmaktadır.

Sürekli Eğitim Merkezimiz ordu caddesi üzeri Erzincan Lisesi karşında yer almaktadır.” Dedi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here