Nüsret Koşan

Sağlık Bakanlığı Sağlık Yatırımları Genel Müdür Yardımcısı Dursun Duyar, Erzincan’a geldi.

Çeşitli incelemeler ve ziyaretlerde bulunmak üzere Erzincan’a gelen Sağlık Yatırımları Genel Müdür Yardımcısı Dursun Duyar, İnşaat Uygulama Daire Başkanı Mücahit Uzunkaya, İl Sağlık Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Erkan Hirik ile birlikte hazırlıkları son aşamaya gelen Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanemiz 250 Yataklı Ek Hizmet Binası inşaatını gezdiler.

Hastane inşaatını gezerek, çalışmaları yerinde inceleyen ve süreç hakkında İl Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Erkan Hirik ve yüklenici firma yetkililerinden bilgiler alan Duyar, Erzincan iline böyle güzel bir hizmet kazandırıldığı ve kısa bir süre sonra açılacak olan 250 yataklı ek hizmet binasında emeği geçen herkese teşekkür ederek Erzincan iline hayırlı hizmetler vermesi temennisinde bulundu.
İl Sağlık Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Erkan Hirik ise; ” Sağlık Yatırımları Genel Müdür Yardımcımız Dursun Duyar’ın süreç içerisinde vermiş olduğu desteklerden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, nazik ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür etti.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here