Muzaffer Koşan

Cumhuriyet Halk Partisi Erzincan 27. Dönem Milletvekili Adayları Ayhan Doğan ve Tuğrul Yıldırım, seçim çalışmaları kapsamında esnaf ziyaretlerine devam ediyorlar.

Cumhuriyet Halk Partisi Erzincan Milletvekili adayları Ayhan Doğan ve Tuğrul Yıldırım, Merkez İlçe Başkanı Mesut Sağır, Belediye Başkanları, CHP İl, İlçe, Disiplin Kurulu, Gençlik Kolları üyeleri ve İl Genel Meclisi Üyeleri’nin katılımı ile 24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan Milletvekili Seçimleri ile ilgili çalışmalarına ara vermeden devam ediyorlar.

Cumhuriyet Halk Partisi Erzincan Milletvekili adayları Ayhan Doğan ve Tuğrul Yıldırım, Erzincan Taraf24 Gazetesini ziyaret ederek, Yazı İşleri Müdürü Dursun Bektaş ile bir süre sohbet ettiler.

CHP Erzincan Milletvekili adayı Ayhan Doğan yaptığı açıklamasında; “Erzincan’da seçim çalışmalarımızı tüm hızıyla devam ettiriyoruz, bu seçimde esnaflarımız vatandaşlarımız büyük bir sesle durumlarının iyi olmadıklarını söylüyorlar. Bu konuda gerçekten Cumhuriyet Halk Partisine ve Millet İttifakından büyük bir umut bekleyişi içerisindeler. Halkımız bizi çok yakından tanıyor, bugüne kadar Erzincan için yaptığımız çalışmaları çok yakından izliyorlar. Seçim çalışmaları kapsamında Erzincan basınını ziyaret ediyoruz. Erzincan Taraf24 Gazetesi Erzincan’da yerel basın da önemli bir yere sahip, kendilerine Erzincan’a verdikleri hizmet için teşekkür ederim” dedi.

 

Erzincan Taraf24 Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Dursun Bektaş ise yapılacak olan seçimlerde Cumhuriyet Halk Partisi adaylarına başarılar diledi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here