Duygu Yatmış

Kazankaya Gazetesi Muhabiri ve Erzincan basınının sevilen isimlerinden Fatih Çetinkaya, hayatını Esra Gündoğan (Çetinkaya)  ile birleştirdi. Kalabalık bir davetli topluluğunun katıldığı düğün töreni Taşçı konağında düzenlendi.

Gazeteci Fatih Çetinkaya,  hayatını Esra Gündoğan (Çetinkaya) ile birleştirdi.  Tüm dünyayı etkisi altına alan yeni tip korona virüs (Kovid-19) ile mücadele kapsamında alınan tedbirler altında evlendi. Sosyal mesafe, maske ve hijyen kurallarının uygulandığı düğüne T.C. Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Erzincan Bölge Müdürü Yahya Tekin, Erzincan Valiliği Basın Halkla ilişkiler Müdürü Kemal Akpınar, yanı sıra daire amirleri siyasi parti temsilcisi, STK temsilcileri davetliler ve basın camiasından birçok isim, Fatih Çetinkaya’yı bu mutlu gününde yalnız bırakmadı.

Damat Çetinkaya, ”Düğüne katılan tüm konuklara teşekkür ederek, “Düğünümüze teşrif eden tüm dostlara, akrabalara, tanıdıklara, arkadaşlara gönül bağımız olan herkesten Allah razı olsun. Allah böyle mutluluğu herkese nasip etsin inşallah” diye konuştu.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here