Muzaffer Koşan

Erzincan Bisikletliler Derneği tarafından Erzincan Belediyesi organizasyonunda 16 Eylül Pazar günü “Cemil Atalay Ekşisu Bisiklet Turu” düzenlenecek.

Erzincan’da 2013 yılında bisiklet ile yaptığı kaza sonrası rahatsızlanan Erzincan’ın tanınmış Diş Doktoru Cemil Atalay adına “2. Cemil Atalay Ekşisu Bisiklet Turu” düzenlenecek.

Cemil Atalay adına Erzincan Bisikletliler Derneği tarafından, Erzincan Belediyesi tarafından ortaklaşa düzenlenecek olan bisiklet turu Erzincan Belediyesinin önünde başlayıp  Ekşisu ’da sona erecek.

Erzincan Bisikletliler Derneği Başkanı Hakan Sarı, “Bisikletliler Derneği olarak bisiklet sevdalısı büyüğümüz Sayın Diş Doktoru Cemil Atalay abimiz için ikincisini düzenledik.

Öncelikle Cemil hocamızın bir an önce sağlığına kavuşmasını ve bizlerle birlikte olmasını Allah’tan niyaz ediyorum. Sayın Belediye Başkanımız Cemalettin Başsoy bizleri dernek olarak hep destekledi ve bizleri asla yalnız bırakmadı. Bugünde düzenlediğimiz bu anlamlı etkinlikte yanımız da oldu. Kendisine teşekkür ederim” dedi.

Hakan Sarı, Sağlıklı yaşamın en önemli unsurlarından biri olan “hareketlilik” kavramını bisiklet aracılığı ile toplumun her kesimine yaymayı amaçladıklarını sözlerine ekleyerek Bisiklet binmeyi seven herkesi bu etkinliğe davet etti.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here