Muzaffer Koşan

Beşiktaş Jimnastik Kulübünden, Erzincan’da yeni kurulan, Cimin Siyah İnci Spor Kulübüne malzeme desteği.

Erzincan’da 2018 yılı içerisinde Üzümlü ilçesinde kurulan ve başkanı Habip Halepli, tarafından gençleri spora teşvik etmek için hayata geçirilen Cimin Siyah İnci Spor Kulübü, malzeme eksiğini Beşiktaş Jimnastik Kulübüne bildirdi. Gençlerin spor yapmaları için malzeme isteğini geri çevirmeyen BJK, Cimin Siyah İnci Spor Kulübünde sportif faaliyetlere katılan 80 çocuğa spor malzemesi gönderdi. Cimin Siyah İnci Spor Kulübünün malzeme isteklerini geri çevirmeyen Beşiktaş Jimnastik Kulübü duyarlı davranarak Erzincan’a Üzümlü Cimin Siyah İnçi Güreş Kulübüne malzeme yardımında bulunarak çocukları çok sevindirdi. Malzemeleri alan çocuklar ve kulüp yönetimi BJK’ne ve Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Orman’a teşekkür ettiler.

Farklı spor kulüplerine gönül veren ancak ortak payda sporda buluşan gençler; “Ben Galatasaraylıyım. Beşiktaş’ın bize yaptığı malzeme yardımından dolayı çok mutlu olduk teşekkür ederiz”, “Formaları çok beğendim. Teşekkür ederiz Beşiktaş’a”, “Ben Fenerbahçeliyim, Beşiktaş’a forma gönderdiği için çok teşekkür ederim”, “Çok teşekkür ederiz. Bize forma yollamışlar. Çok beğendik”, dediler.

Cimin Siyah İnci Spor Kulübü Başkanı Habip Halepli’de, Beşiktaş Jimnastik Kulübüne desteklerinden dolayı teşekkür ederek; “Beşiktaş Jimnastik Kulübüne, Erzincan’a Üzümlü Cimin Siyah İnçi Güreş Kulübüne yapmış olduğu destekten ve yardımdan dolayı teşekkür ediyorum. Sporcularımız çok mutlu oldular. İlk kez böyle bir şeyle karşılaştılar. Beşiktaş Jimnastik Kulübü yönetimine teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here