Muzaffer Koşan

TFF 2018-2019 sezonunda 3. Lig 3. Gurupta mücadelede edecek olan Anagold 24Erzincanspor’un Erzurum kampı devam ediyor. Teknik Direktör Armağan Turhan, yaptığımız çalışmalar gayet iyi geçiyor dedi.

TFF 3. Lig 3. Gurupta şampiyonluk parolasıyla lige Erzurum yüksek irtifa kamp merkezinde hazırlanan Anagold 24 Erzincansporda Teknik Direktör Armağan Turhan, yapılan kamp çalışmasını değerlendirerek oyuncuların  performansından memnun olduğunu söyledi.

Turhan, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; ‘’Üçüncü  etap çalışmamız gayet iyi geçiyor. 2 Etap da 5 tane hazırlık maçı yaptık, bu maçlarda oyuncularımız performansından son derece memnunum, Antrenmanlarda oyuncularımıza vermiş olduğumuz bilgileri geri dönüşüm olarak, hazırlık maçlarında yüzde 70 verim aldık. İnşallah bu performanslarını tam halini Bucaspor maçında saha da pekiştirerek ilk maçımızdan galibiyetle şehrimize döneriz’’ dedi.

 

Anagold 24 Erzincanspor’un  yaptığı üçüncü etap kampı 19 Ağustosta sona erecek. Kırmızı Siyahlı takıma 3 günlük bayram bir iznin ardından 22 Ağustosta kendi tesislerinde bir araya gelerek,  Bucaspor  maçının hazırlıklarına start verecek.

Bu arada Anagold 24 Erzincanspor Transfer komitesi, takımda eksik görülen mevkiler için transfer çalışmalarına devam ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here