Muzaffer Koşan

Erzincan’da 65 yaşında ki Gülhanım Yılmaz, çocukları, damatları ve torunları ile gittiği piknik alanında çocukların kano keyfine dayanamayarak kendi de kanoya binip gölde kürek çekti.

Korona virüs (kovit-19) salgını sonrası uygulanan kısıtlamaların kaldırılması ile birlikte yaklaşık 2 aydır evde kalan 65 yaşında ki Gülhanım Yılmaz, çocukları, damatları ve torunları ile birlikte gittiği Ağılözü köyünde bulunan göletin kenarında çocukları ve torunlarının kano keyfine katılarak kanoya binip gölette kürek çekti. Çocukları ile birlikte kahvaltı için pikniğe giden ve çocukları ile torunlarının kano yapmasını izledikten sonra çocuklarının ısrarı üzerine kano yaparak kürek çeken 65 yaşında ki Gülhanım Yılmaz, çokta korkulacak bir şey olmadığını ve herkesin bu sporu yapmasını istedi.

Gülhanım Yılmaz: “İki aydır evdeydik. Dışarı çıkmıyorduk. Bugün göl kenarına kahvaltıya gittik. Damatlarımla, çocuklarımla beraber. Göl kenarında kanoya biniyorlardı. Damadımın kanosu vardı. Biniyorlardı. Onlar bindiler ben ilk başta korktum. Binmedim. Sonra beni de zorladılar bindim. Ama çok güzelmiş çok sevdim. Herkese de tavsiye ediyorum. Korkacak hiç bir şey yok” dedi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here