Muzaffer Koşan

Erzincan’da ortaklar arasında yaşanan anlaşmazlık sonrası ortaklardan biri yaklaşık 10 Bin TL’yi pencereden savurdu.

Erzincan’da Ordu Caddesi üzerinde bulunan bir kafede oturan ortaklar arasında yaşanan anlaşmazlık yaklaşık 10 bin TL’nin pencereden savrulmasıyla son buldu.

Erzincan’ın en işlek caddelerinden birisi olan Ordu caddesinde bulunan bir kafenin üst katında oturan, ortaklarının sebep olduğu ilginç bir olayda tartışma yaklaşık 10 Bin TL ortakların birinin camdan aşağı savurması ile sona erdi. Ortaklar arasında yaşanan anlaşmazlık neticesinde bir ortağın masanın hemen yanındaki pencereden yaklaşık 10 bin TL olduğu öğrenilen bir tutarı aşağı savurmasıyla bir anda karıştı. Gökyüzünden 50 TL’ lik banknotların yağdığını gören vatandaşlar yaklaşık 15 saniye içerisinde 50’lik banknotları cebe indirdi.

Kafe Çalışanları; “Biz müşterilerimiz ile birlikte oturuyorduk. Sonrasında bir şahıs kalktı ayağa ve paraları aşağı doğru savurmaya başladı. Kapının önüne. Aşağıdaki insanlarda parayı topladı gittiler. Biz o manzara karşısında şaşırdık kaldık. Ne olduğunu anlayamadık tam olarak. Adam sonrasında yerine oturdu. Aşağıda ki insanlarda parayı toplayıp gittiler. Düğünde falan rast geliyorduk. Sahte paralara ama böyle bu şekilde ilk defa gördük” , “Paketlemeye gelmiştim. Çalışıyordum. Siparişlerini götürdüm. Onların siparişi değilmiş. Sipariş sizin mi dedim. Yok dedi. Arkamı döndüm. Masaya götürdüm siparişi verdim. Bir baktım arkamdan paralar aşağı dökülüyordu. Sonra aşağı geldim paralar bitmişti. Atan adamda zaten aşağı indi. Paraların hiç biri kalmamıştı. Garip” dediler.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here